Język strony Poland
Dotacja UE

Ekomer Recykling

Przemiały i regranulaty

Dbałość o środowisko naturalne staje się bardzo ważnym elementem w strategii każdej nowoczesnej firmy. Nasza działalność jest ściśle związana z ochroną środowiska.

Przetwarzanie wtórne i odzyskiwanie wartościowych surowców nabiera w dzisiejszych czasach nowego znaczenia. Połączyliśmy naszą wiedzę i doświadczenie tak, by ochrona środowiska naturalnego była w Państwa i naszym interesie.

Recykling / Maszyny

Oferujemy różne rodzaje  regranulatów: PS, PP, PE , PVC oraz wiele innych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Nasze regranulaty przeznaczone są do różnorodnych zastosowań: wtrysk, rotomoulding, wytłaczanie zwykłe lub z rozdmuchem.

odpady

Odbieramy różnego rodzaju odpady tworzyw sztucznych, które przerabiamy na pełnowartościowy surowiec. Dzięki ich ponownemu wykorzystaniu zyskuje środowisko naturalne, a więc my wszyscy. Jesteśmy w stanie dostosować nasze produkty do wymagań parku maszynowego Klienta oraz technologii używanych w jego firmie.

Zamówienia

Jesteśmy w stanie dostosować nasze produkty do wymagań parku maszynowego Klienta oraz technologii używanych w jego firmie.

Ogólne warunki sprzeda?y

Broszura w PDF

Ściągnij plik

Innowacje dla przetwarzania PCW

Broszura w PDF

Ściągnij plik